ترجمه فوری

در ترجمه فوری یا (Urgent Translation) ، مترجم تلاش بیشتری برای انجام هرچه سریعتر آن میکند.

برخی از این مترجمین میتوانند ۱۵۰۰ کلمه در روز ترجمه کنند که استاندارد میباشد. اما مترجمین  با برخی مشکلات اعم از کمبود زمان برای آگاهی کافی از محتوای متن یا دسترسی به برخی مقالات رو به رو هستند.

برخی دانشجویان برای پروژه های دانشگاهی خود یا نوشتن پایان نامه نیازمند ترجمه فوری و ارزان  هستند ،  که در برخی موسسات با هزینه ی منصفانه و با کیفیت در اسرع وقت  انجام می پذیرد.

از مزایای ترجمه آنلاین فوری میتوان به این نکته اشاره کرد که بدون نیاز به مراجعه به دارالترجمه و صرف وقت و هزینه ی گزاف ، متن ترجمه ی خود را از طریق ایمیل ، تلگرام ، واتس آپ …. ارسال کرده تا در اسرع وقت ترجمه شود .همچنین مترجمین سریعا متن را قیمت گذاری کرده و اطلاع می دهند.

 برخی موسسات هم از این کمبود زمان سوء استفاده کرده و کسانی که نیازمند ترجمه فوری برخی مدارک هستند ، درخواست هزینه زیاد کرده یا ترجمه غلط یا غیر حرفه ای انجام میدهند.

 در موسسات از مترجمینی دعوت به همکاری میشود که توانایی ترجمه متن بیشتری نسبت به بقیه دارند و با قوانین متن مبدا و مقصد آشنایی کامل  دارند.

از آنجایی که زبان مورد استفاده در مجلات ISI سطح بالایی دارند ،  در ترجمه فوری این مقالات باید از مترجمینی دعوت شود که با کمترین خطا در ترجمه بهترین ترجمه را انجام دهند.

برخی موسسات به طور ۲۴ ساعته ترجمه فوری انجام می دهند. گاهی اگر مشتری زمان خیلی کمی داشته باشد ، همزمان چندین مترجم میتوانند بر روی پروژه کار کنند .

برخی ترجمه ها که رسمی هستند ، نیازمند فرم زنهای دقیق هستند و همچنین باید تایید ترجمه رسمی را سریعا انجام دهند.

برخی مقالات را که کمتر از ۲۰ صفحه هستند ، حتی یک روزه هم میشود تحویل مشتری داد.

 اگر به هر دلیلی اعم از کمبود کیفیت یا اشتباهات تایپی و ترجمه ای مشتری احساس نارضایتی کند ،

ترجمه برگردانده میشود و به طور رایگان اصلاح میشود.

ترجمه های فوری باید با تکنیک ها و روش های خاصی انجام شود. و اینطور نیست که جملات را سریعا خوانده و با هر هزینه و کیفیتی انجام شود .

فارسی و انگلیسیتایپ ارزانتایپ فوترجمه متون تخصصی + ترجمه فوری و با کیفیت عالیترجمه تخصصی را از مترجم‌های حرفه‌ای بخواهید !ترمه مقاله دانشگاهی همه رشته ها به صورت تخصصیبهترین ترجمه کتاب دانشگاهی و رمان و داستان را از ما بخواهید

AdminSite

پست های ارسالی توسط AdminSite

Related Post

ارسال پاسخ به ما