ترجمه مقاله

  • توسط AdminSite
  • پست شده در

ترجمه مقاله تخصصی

جهت اشاره به اهمیت موضوع ترجمه مقاله لازم است در ابتدا نگاهی به اهمیت مقالات بالاخص مقالات بین المللی در جوامع آکادمیک بیندازیم.

در مجامع علمی، مقالات منتشر شده در ژورنال‌های معتبر نسبت به دیگر قالب‌های انتشارِ یافته‌های علمی هم‌چون کتاب‌ها، فصل کتاب‌ها، وبلاگ‌ها و مقالات ارائه شده در همایش‌ها از ارزش و اعتبار بیشتری برخوردار هستند.

سالانه بیش از دو میلیون عنوان مقاله منتشر میشوند که همگی جهت انتشار از سیستم های غربالگری سختگیرانه ای عبور می کنند.

بدیهی است تمامی این مقالات باید به زبان بین المللی علوم(زبان انگلیسی) ترجمه شده باشند.چه بسا مقاله ای که از نظر علمی بسیار پر محتواست به جهت ایراد ترجمه نتوانسته باشد مجوز لازم انتشار از ژورنال های معتبر را دریافت کند

دانشجویان، اساتید و پژوهش‌گران ممکن است برای کاربردهای بسیاری نیازمند انجام ترجمه مقاله باشند.

 فعالیت‌هایی مانند نگارش پایان‌نامه، نگارش مقاله برای ارائه به کنفرانس‌ها، نگارش و چاپ مقاله در ژورنال های معتبر همگی نیاز مند مبحث تخصصی ترجمه مقاله می باشد.

تیم ترجمه آرین ترجمه با بهره گیری از مترجمان مجرب،حرفه ای و با زمینه تخصصی مشترک با موضوع مقاله شما سعی دارد تا در کنار شما دانشگاهیان عزیز در راستای اعتلای جایگاه علمی کشورمان بکوشد.

ترجمه مقاله

ترجمه مقاله

ترجمه مقاله از/به زبان انگلیسی: امری کاملاً تخصصی

همانطور که پیش تر عنوان شد ترجمه مقالات علمی علاوه بر دانش زبان انگلیسی نیازمند تجربه و تخصص در زمینه موضوع مقاله است.همچنین ژورنال های معتبر هریک لحن نگارشی و اسلوب مشخصی جهت پذیرش مقالات دارند از این رو تیم آرین ترجمه با به خدمت گرفتن دانش آموختگان دانشگاه های معتبر کشور از طریق آزمون استخدامی مفتخر است که در تمامی زمینه های علمی ترجمه های با کیفیت و معتبری را به شما عزیزان ارائه نماید.

خدمت ترجمه چکیده یا دیگر بخش‌های مقاله، برای درک موضوعات تحقیق و پایان‌نامه‌

یکی از سخت‌ترین و وقت‌گیرترین مراحل پژوهش، انتخاب موضوع تحقیق است. در این مرحله لازم است دانشجویان و پژوهش‌گران، حجم بسیار زیادی از مقالات را گرآوری، مطالعه و گزینش کنند تا بتوانند به دیدگاهی مناسب در زمینه‌ی پژوهش خود دست یابند.

علاوه‌براین، نگارش ادبیات و پیشینه‌ی تحقیق نیز یکی از حوزه‌هایی است که به فهم و درک گستره‌ی وسیعی از تحقیقات صورت گرفته‌ی قبلی نیاز دارد. معمولاً خواندن چکیده و مقدمه‌ی مقالات منتشر شده در ژورنال‌های معتبر علمی، برای فهم گستره‌ی موضوع و انتخاب عناوین مناسب تحقیق کافی است.

آرین ترجمه برای برداشتن اندکی از بار این مراحلِ پژوهش‌ها خدمات ویژه‌ی را در بخش ترجمه مقالات خود درنظر گرفته است. با استفاده از این خدمات می‌توانید به انتخاب و ارسال چندین مقاله مبادرت ورزید و در آن‌ها متذکر شوید که تنها به ترجمه بخش‌های چکیده یا مقدمه یا هردو آن‌ها نیاز دارید.

دراین صورت می‌توانید به‌طرز بسیار چشم‌گیری در هزینه و زمان خود صرفه‌جویی کرده، به‌راحتی به چکیده و قلب چندین مقاله‌ی مرتبط با موضوع خود دست‌ یابید

ترجمه مقاله از زبان فارسی به انگلیسی برای ارسال به ژورنال‌های آی اس آی

یکی از مهم‌ترین نیازهای دانشجویان، اساتید و پژوهشگران در حوزه‌ی ترجمه مقاله، ترجمه تخصصی آنلاین مقالات تالیف شده توسط ایشان از زبان فارسی به انگلیسی، جهت ارسال و چاپ در ژورنال‌های آی اس آی می باشد.

واضح است مقاله ترجمه شده باید دقیق،شفاف،روان و مطابق با استانداردهای ارائه شده از ژورنال مذکور باشد.در چنین موارد حساسی سپردن ترجمه مقاله به مراکز یا افراد کم تجربه میتواند آینده مولف مقاله را تحت الشعاع قرار دهد.

آرین ترجمه جهت کاهش نگرانی های شما بابت ترجمه مقاله  با تیمی کارآزموده و آشنا به روش های مقاله نویسی جهت ژورنال های معتبر دنیا مطابق با موضوع تالیف شما مترجمی با سابقه تحصیلی مرتبط را برای شما انتخاب کرده و ترجمه حاصل را بارها ویرایش خواهد کرد.

ترجمه فوری و ترجمه فارسی به انگلیسی توسط کارشناسان مهام ترجمه .

AdminSite

پست های ارسالی توسط AdminSite

Related Post

نظرات پست

۱ نظر

    • مهدی

      بسیار عالی. جذاب و آموزنده

ارسال پاسخ به ما